„NAUCZYCIEL”  Zbigniew Jerzyna

On mnie nauczył
wypowiadać słowa
o miłości,
dobroci, o krainie słońca.

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej - święto nauczycieli, wychowawców, pedagogów oraz wszystkich pracowników szkół. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 roku  Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce.

To właśnie w tym dniu składamy szczególne podziękowania naszym drogim pedagogom. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, za uśmiech, życzliwość, mądre słowa, troskę, cierpliwość, a nawet za wymagania, jakie nam stawiacie.

Pragniemy odwdzięczyć się Wam dzisiaj laurką najpiękniejszych życzeń!

Życzymy, by słońce ozłacało każdą chwilę Waszego życia. Bądźcie zdrowi, zadowoleni z pięknej i trudnej pracy, jaką wykonujecie, zadowoleni z nas.

Wszystkim pracownikom szkoły życzymy zdrowia i szczęścia. Niech omijają Was kłopoty i troski! Niech się spełniają wszystkie Wasze marzenia!

Naszym kochanym emerytom życzymy spokojnego i pełnego radości życia pełnego pasji i spełniania marzeń!

Z całego serca życzymy Wam stu lat pomyślności!